SD ASSIST avantajları nelerdir?

Memleket özlemi ile yapılan sıla yolculukları, sevdiklerimizle kavuşma umuduyla doludur. Ancak bu yollarda, beklenmedik araç sorunları veya acil durumlarla da karşılaşabiliriz. Herhangi beklenmedik durum geliştiğinde SD ASSIST devreye girer ve sizin yanınızda olur.


 SD ASSIST'in avantajları, sıla yolculuklarınızı daha güvenli ve huzurlu hale getirir:
Aracınızın arıza yapması durumunda çekici hizmeti, lastik değiştirme, yakıt yardımı, akü takviyesi, araç kiralama, anahtar kurtarma, otel organizasyonu, uçak bileti dahil ulaşım organizasyonu ve medikal asistanlık, gibi çeşitli hizmetler sunarız.
 
Türkiye’de İngiltere’de ve tüm Avrupa’da yapacağınız seyahatlerde de SD ASSIST hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik, Türkiye içinde de hizmet sunarak her zaman güvende olmanızı sağlarız. Sadece bu seyahatlerinizde değil, aynı zamanda bir yıl boyunca yollarda karşılaşabileceğiniz her türlü aksaklıkta da SD ASSIST hizmetinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.
 
 Merak ettiğiniz konular hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya bize ulaşın kısmından sorularınızı iletebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa, help@sdassist.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya +90 216 683 93 52 veya 02 899 06 94 numaralı telefonlardan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.
 
 SD ASSIST ile yollarda her zaman emniyet ve konfor içinde olun!


Newsletter’a katıl, avantajlardan haberdar ol!

SD ASSIST'in güvenilir yol yardımı hizmetlerinden ve özel fırsatlardan haberdar olmak için bize katılın!

İletişime geç