SD ASSIST olarak, uzun yılların verdiği tecrübe ile, başta Avrupa'da yaşayanlar olmak üzere tüm Türk vatandaşlarına destek olmayı amaçlıyoruz. Sıla yolundaki tüm vatandaşlarımızın kaza, arıza ve her türlü asistanlık talebine en hızlı şekilde müdehale ederek seyahat deneyimlerini güvenli ve keyifli hale getiriyoruz. Brüksel, Frankfurt ve İstanbul’da bulunan operasyon ve çağrı merkezlerimizde, 120 kişilik bir ekiple, bireysel ve kurumsal müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Hizmet verdiğimiz ülkelerde en kaliteli asistanlık şirketleri ile çalışıyoruz. Haziran 2016’da, Avrupa’nın en köklü otomobil klübü ve asistanlık şirketi AvD(Automobilclub von Deutschland) ve Mayıs 2017’de Viking Assistance Group ile partnerlik sözleşmesi imzalayarak, hizmet ağımızı daha da güçlendirdik. T.C. Dışişleri Bakanlığı ve Türkiye Büyükelçilik tarafından refere edilerek desteklenmemizin yanı sıra T.C. Konsolosluklar Genel Müdürlüğü'ne de kayıtlıyız. Avrupa’nın dört bir yanındaki temsil ofislerimiz ve uzman ekibimizle, 365 gün boyunca 7/24 hizmet veriyor ve vatandaşlarımızın sıla yolunda, Türkiye’de ve geri dönüş yolculuklarında güvenle seyahat etmelerini sağlıyoruz.

Neden SD ASSIST?

SD ASSIST'i tercih etmenin pek çok nedeni var.

  • 7/24 Acil Yol Yardımı: Acil durumlarda yanınızda olmak için hazırız. Herhangi bir sorun veya acil durumda, size anında destek sağlayarak güvende kalmanızı sağlıyoruz.
  • Otel Organizasyonu: Seyahatiniz boyunca konaklama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunarak, seyahat deneyiminizi daha konforlu hale getiriyoruz.
  • Rent A Car/İkame Araç: Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda veya aracınız tamir edilirken, size ikame araç temin ediyoruz. Böylece seyahatinizi kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz.
  • Uçak Bileti Dahil Ulaşım Organizasyonu: Uçuşlarınızı düzenliyor ve biletlerinizi temin ediyoruz. Size zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak, seyahat planlarınızı kolaylaştırıyoruz.
  • Medikal Asistanlık Hizmetleri: Sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, size medikal asistanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bizler, gurbetin zorluklarını ve sıla yolculuğunun heyecanını anlayan bir ekip olarak, her adımda yanınızda olmak için profesyonel teknik ve idari ekibimizle buradayız. Seyahatlerinizi sorunsuz ve güvenli hale getirmek için SD ASSIST’in avantajlarını keşfedin!

Değerlerimiz

Kaliteli hizmet, güven ve şeffaflık ilkelerini işimizin her alanında hissettirerek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Gurbetteki Türk vatandaşlarının seyahatlerini güvenli, sorunsuz ve samimi bir deneyime dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor, sıla yolunda sizlere destek olarak yanınızda olduğumuzu hissettirmeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz

1960'lardan bu yana göç konusu, vatandaşlarımızın hayatlarında önemli bir dönemeç oldu. Yurtdışında yeni bir hayat kurmak, gurbette yaşamak özlemle dolu bir deneyimdir. Sıla yolculuğu ise köklerimize, ailemize ve kültürümüze olan bağlarımızı yeniden hissettiğimiz, sevdiklerimize kavuşma ve bir araya gelme fırsatı sunar. Biz, bu zorlu süreci deneyimlemiş bir şirket olarak, özellikle Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının aileleriyle sıla yolculuğunda rahat bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlamayı misyon edindik. Kaliteli hizmetimizle yolculuklarını keyifli hale getirir, müşterilerimizin yanlarında olduğumuzu hissettiririz. 365 gün boyunca 7/24 çözümler üreterek, müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yol yardımı konusunda sektör lideri olmayı hedefleyerek, en iyi hizmeti sunmak vizyonumuzdur. Sizlere uygun fiyatlarla hizmet verirken, sürekli olarak yeni ve yenilikçi çözümler geliştirerek sektörde öncü konumumuzu pekiştirmeyi amaçlıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her geçen gün daha geniş bir hizmet ağına ulaşarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

Newsletter’a katıl, avantajlardan haberdar ol!

SD ASSIST'in güvenilir yol yardımı hizmetlerinden ve özel fırsatlardan haberdar olmak için bize katılın!

İletişime geç