Sıkça Sorulan Sorular

son haberler

SD ASSIST

SD ASSIST, sürücülere araçlarıyla seyahat ederken acil durumlarda yardım sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. Kazalar, araç arızaları, lastik patlamaları ve yakıt bitmesi gibi durumlarda destek sağlar. SD ASSIST, seyahatinizde karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğa hazır bir şekilde destek sunar.
SD ASSIST olarak, çekici hizmeti, lastik değiştirme, yakıt yardımı, akü takviyesi, araç kiralama, anahtar kurtarma, otel organizasyonu, uçak bileti dahil ulaşım organizasyonu ve medikal asistanlık gibi hizmetlerimiz ile yolcuklarınızda ihtiyacınız olduğu her an destek sunuyoruz.
SD ASSIST, beklenmedik araç sorunlarıyla karşılaştığınızda hızlı ve güvenilir bir şekilde yardım almanızı sağlar. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ve 39 ülkede 1769 iş ortağımızdan oluşan geniş hizmet ağımız ile güvenli seyahatleriniz için ideal bir çözümdür.
Yol yardımına ihtiyacınız olduğunda 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir veya websitemiz ve uygulamamızdan size en uygun paketi seçebilirsiniz. Yola çıkmadan paketinizi alarak SD Assist’in avantajlarından faydalanabilirsiniz.
SD ASSIST'in web sitesi veya uygulaması üzerinden çeşitli paket seçeneklerini görebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Paketler genellikle hizmet kapsamı, fiyat ve ek avantajlar açısından farklılık gösterir.
Evet, SD ASSIST'in Euro Premium veya UK Premium gibi seçenekleri arasından bir paket seçerek Eşiniz ve Çocuklarınızıkaydedebilirsiniz. Bu sayede partneriniz de yol yardımı hizmetlerinden faydalanabilir ve seyahatlerinizde güvende olabilir.
Evet, SD ASSIST'in güvence paketlerine ek şoför eklemek mümkündür. Güvence paketinizin kapsamını genişletebilirsiniz. Ek şoför ekleyerek birden fazla sürücünün hizmetlerden faydalanmasını sağlayabilir ve seyahatlerinizde ek bir güvence elde edebilirsiniz.
Evet, aracınız 10 yaşını geçmiş olsa bile, SD ASSIST avantajlarından hala faydalanabilirsiniz! Başvurunuzu yaptıktan sonra, uygun olduğunuz takdirde geniş hizmet yelpazemizden yararlanabilirsiniz.
Yolda kaldığınız yeri, SD ASSIST'in çağrı merkezini arayarak veya uygulaması üzerinden konumunuzu paylaşarak bildirebilirsiniz. Konumunuzu doğru ve net bir şekilde ilettiğinizden emin olun, böylece yardım ekibi sizi daha hızlı bulabilir ve size yardımcı olabilir.
Aracın bulunduğu konuma, trafik ve hava durumuna ve tatil sezonu olup olmadığına göre değişir. Yardım talebi alındıktan sonra 30-90 dakika arasında SD ASSIST yetkilisi yanınıza ulaşır.
SD ASSIST yol yardımı hizmeti, sürücülerin seyahat ederken beklenmedik durumlarla karşılaşabileceği her zaman alınabilir.
Evet, SD ASSIST Lastik sorunlarında ve yanlış yakıt alımında da hizmet verir.
Evet, SD ASSIST Oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Newsletter’a katıl, avantajlardan haberdar ol!

SD ASSIST'in güvenilir yol yardımı hizmetlerinden ve özel fırsatlardan haberdar olmak için bize katılın!

İletişime geç